Jelenlegi hely

Húsvéti receptek gyerekeknek egy ízig-vérig gyerekszakácstól

Hegedűs Hanga, a 10 éves bácsalmási kislány, a Konyhafőnök Junior nyertese, egy húsvéti recept összeállítással lepi meg a gyerekeket. Olyan receptekkel, amiket könnyedén  el tud készíteni bármelyik főzni, sütni szerető gyerek, de nekünk, édesanyáknak is jól jönnek ezek a receptek, hisz mind egyszerű, különleges és olyan szemet gyönyörködtetőek, amivel az egész családot levesszük a lábukról.

Én alig várom, hogy elkezdhessek készülődni, mert ilyenkor mindig jön hozzánk valaki.  Van, aki ajándékot hoz, van, aki locsolkodni jön, de egy dolog biztos, mindenkit illik megkínálni valamivel. Olyan receptekkel készültem, amit ti is könnyen el tudtok készíteni, ha segíteni szeretnétek anyukátoknak a húsvéti készülődésben.

Ne felejtsétek el, a locsolókat nem illik visszautasítani, de jól esik nekik pár finom falat, főleg ha még egy verset is tudott!

Én ezzel várom az idén a húsvéti vendégeket. A receptekért kattints a képre!

3 színű körözöttes szendvics 

Sajtos-sonkás falatok

Vendégváró kalács nyárs

Habos gyümölcsös álom

Csokis gesztenye tojás

Húsvéti pufi kosár

Húsvéti puha zabkorpa keksz

Jó készülődést és Kellemes Húsvéti ünnepeket Kívánok!

Hegedűs Hanga 11 éves a Konyhafőnök Junior nyertese

  Ha nem szeretnél lemaradni az új receptjeimről, gyere és lájkold Facebook oldalam! 

 

 

 

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Ugrás az oldal tetejére