Jelenlegi hely

Ünnepi Mikulás váró családi délután a PKK Uránvárosi Művelődési Házban

Időpont: 2025. December 8. (hétfő) 16:00
Helyszín: PKK Uránvárosi Művelődési Ház
Ebben a meghitt, varázslattal teli délutánban ismét vendégül látjuk a Mikulást és feleségét, akik minden gyermek számára egy személyre szóló ajándékcsomagot hoznak. A Mikulás örömmel hallgatja meg a verseket, dalokat, és boldogan fogadja a kicsik rajzait is.

Várjuk együtt a csodát!

Kedves Anyukák és Apukák!
Kérjük, jelezzétek, hány gyermekkel érkeztek, és osszatok meg néhány kedves gondolatot róluk (privát üzenetben), hogy a Mikulás is készülhessen rájuk.

Érkezés: 16:00–16:20 között mindenképpen érkezzetek meg!

Süteményes–gyümölcsös asztal

Az ünnepi hangulatot közösen teremtjük meg, Orbán Livia segítségével.
Szeretettel várjuk a házi süteményeket, kalácsokat, gyümölcsöket, amelyekkel a közös asztalt gazdagítjuk.
Forrón gőzölgő teával várunk mindenkit – hozd magaddal a kedvenc bögrédet!

Részvételi feltételek

A csomagdíjat a jelentkezés visszaigazolása után szükséges átutalni a TSZE számlájára 2025.12.01. 24:00-ig.

További információ kérhető az esemény facebook oldalán.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

A legtöbb anyuka jól tudja: kevés az idő, mégis szeretnénk csinosan, kényelmesen és egyedien öltöztetni magunkat és a családot. Sokunknak fontos a fenntarthatóság is, ezért a kinőtt vagy megunt ruhák átalakítása, javítása és újravarrása sokkal vonzóbb, mint a kidobás. És hát valljuk be… egy kis kreatív varrással tényleg pillanatok alatt csodát lehet tenni.
Készítsetek karácsonyi angyalokat!

Készítsetek karácsonyi angyalokat!

A karácsonyi angyalok évről évre visszatérő, gyönyörű szimbólumai az ünnepnek.
Gondolatok elvitelre – A lelki rugalmasság fejleszthető!

Gondolatok elvitelre – A lelki rugalmasság fejleszthető!

Hogyan építhetjük saját rezilienciánkat? Milyen eszközeink vannak? Mit jelent a perspektivikus látásmód? A pszichológus 9 tanácsa a mindennapok küzdelmeihez, hogy ne csak túléljünk, hanem valóban meg is éljük az életet. Könyvajánlónk:
Ugrás az oldal tetejére