Jelenlegi hely

Bóbita Bábszínház: Pityi Palkó - a Tettyei Polgári Pikniken

Időpont: 2026. Április 10. (péntek) 17:00
Helyszín: Tettye
PITYI PALKÓ: vásári bábjáték 4 éven felülieknek

Szájhagyomány és mesei inspirációk alapján írta: Rácz Attila, Bonczidai Dezső
Dramaturg: Kertvéllesy András
Tervező: Nagy-Kovács Géza
Zeneszerző: Szabó Dalma
Rendezte: Bonczidai Dezső
Játsszák: Rácz Attila, Szabó Dalma

Mit tehet az ember, ha egy átlagosnak induló reggelen rossz előérzettel ébred, városát furcsa, vihar előtti csend járja át, és még Mari néni falióráját sem hallja ketyegni? Ki érti ezt? Létezhet, hogy az idő egyszer csak megállt? Ez képtelenség.
Ha az örökérvényű idő egyik pillanatról a másikra eltűnik, az mindent felboríthat körülöttünk! Ez így nem maradhat! Ideje elindulni, és megkeresni a felelőst! – gondolta Pityi Palkó és az Üveghegy felé indult.
Vásári bábjáték hagyományain alapuló, időtlen és tréfás előadás, kicsiknek és nagyoknak.
Az előadás időtartama: 45 perc

Az előadás után/alatt lesz még: légvár, arcfestés, tűzoltóautó és állatsimogató mellett sok-sok izgalmas játszóházi tevékenység kicsiknek és nagyoknak.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére