Jelenlegi hely

Ismét "Anya pénzt keres" délután a Pécsimami Központban - lehet jelentkezni!

Két éve, teljesen kezdőként különdíjat hozott számomra a 6 év alatti gyermek mellett vállalkozásba kezdő anyáknak kiírt Év Anyavállalata verseny, tavaly - már mint Imami csapat - negyedikek lettünk, idén pedig a közönségszavazáson holtversenyben az első, a szakmai zsűri előtt pedig második díjat nyertük! 

(Itt megnézheted az MTV Megoldások magazinjában velem készült riportot)

Az Imami számára tehát véget ért a kisgyermek mellől vállalkozó anyáknak kiírt verseny - de továbbra is "küldetésünknek" érezzük, hogy segítsük azokat a hozzánk hasonló anyákatat, akik már az otthon töltött évek alatt, vagy azt követően saját lábra állva, szabad időbeosztással szeretnének hozzájárulni a családi kasszához.

Hogyan lehet (lehet-e?) már a gyed időszaka alatt pénzt keresni? Sokan fordulnak hozzám ezzel a kérdéssel, ahogy egyre több anyukákra szabott, gyermek(ek) mellett is végezhető pénzkereseti lehetőséggel találkozok.
 

Az Imami kezdő csapata: jól megfért egymás mellett a laptop és a cumisüveg...

- online vállalkozás (Hogyan csináltam? Mik a buktatók? Merre érdemes elindulni?)

- otthonról végezhető telefonos munka (az Imami és az induló "Helyiautós" telefonos reklámszervezőt keres: a munka részleteit ismerheted meg).

- pénzkereset saját készítésű termékek értékesítéséből, (Egy olyan pécsi anyuka avat be bennünket a "kulisszatitkokba", aki kézműves termékeinek értékesítésével saját magának teremtett bevételi forrást.)

- pénzkereset más termékeinek ajánlásával, (gyermekjátékok, betegség megelőzés: ugye te is ajánlasz ezt-azt  ismerőseidnek, ha valami bevált nálatok és meg vagy elégedve? Miért ne kereshetnél ezzel egy kis pénzt is?)

- ha van hozzá szakértelmed: tanfolyamok, különórák, foglalkozások tartása... (Ha ilyen terveid vannak: gyere és nézd meg a Pécsimami Központot, ami ideális helyszíne lehet foglalkozásaidnak.)

Ez mind-mind olyan lehetőség, ami kisgyermek mellett is vállalható, végezhető.

Ha érdekel a téma: tarts velünk egy néhány órás összejövetelre

2012. november 17-én (szombaton) délután a Pécsimami Központban,

ahol alaposan körbejárjuk a lehetőségeket és tippeket, ötleteket adunk az induláshoz.

Nézd csak: az első "Anya pénzt keres" délutánon ilyen sokan voltunk és van akivel a mai napig együtt dolgozunk:
 

Az Anya pénzt keres délután résztvevőinek TB tanácsadó, könyvelő és jogász segít eligazodni a szabályok rengetegében és mindenki gyakorlati információkkal, pénzkereseti tippekkel térhet haza.

A részvételi díj 1500 Ft, amit a helyszínen tudsz befizetni. A részvétel előzetes jelentkezéshez kötött.


JÓ LENNE PÉNZT KERESNI, JELENTKEZEM! (Katt ide!)


Ha az időpont nem jó: figyeld a Pécsimamit, mert később is tervezünk hasonló alkalmakat.

Szeretettel várunk:

NóriMami
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Vashiány a gyereknél – tünetek, okok, megoldások

Vashiány a gyereknél – tünetek, okok, megoldások

A vas az egyik legfontosabb ásványi anyag, amely nélkül a szervezetünk nem tud megfelelően működni. Különösen a gyerekek esetében lényeges, hiszen a növekedéshez, a szellemi fejlődéshez és az immunrendszer működéséhez is elengedhetetlen. De honnan tudhatjuk, ha a gyermekünk vashiányos, és mit tehetünk ellene?
Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Olcsó tippek és fortélyok az egészséges növényekért és a cserepes növények fagymentes átteleltetésért.
Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Ugrás az oldal tetejére