Jelenlegi hely

Játékos Mozgásfejlesztés Zsombi bácsival

Anyukák és Apukák figyelem! Észrevetted, hogy gyerkőcöd többet mozog a kelleténél, esetleg kevesebbet? Fékezhetetlen, vagy félénk emiatt? Eljött az ideje, hogy két legyet üssetek egy csapásra: amíg a gyerkőc mozog és fejlődik, anya/apa is formálódhat!

Zsombi bácsi - akit úszásoktatóként ismerhetsz - és Kósz Geri összefogott a gyerekek, és a családok érdekében! Több mozgás, több idő, okosabb gyerekek, és egészségesebb élet!

Ezt, hogy lehet megcsinálni? Egyszerű!

Szárazföldi, játékos mozgásfejlesztést (KSG*) indítok, ahol egyben sportalapokat is fejlesztek, hogy még ügyesebbek és okosabbak legyenek a hozzám járó gyerekek.

A kísérő szülők Kósz Gerinél kedvezményes TRX foglalkozáson vehetnek részt egy időben, egy helyen, de külön teremben a Kószfit CrossGymben (Pécs, Mezőszél u. 1.)

Ez szuper! Okos gyerek, fitt anyu, és még apára is jut idő!?
 

EZ ÉRDEKEL, JELENTKEZEM!
 

Jelenleg 4 - 7 éves gyerekek jelentkezését várom. 5 főtől indul a foglalkozás. Később bővülhet a lehetőségek tárháza.

Hívjatok, írjatok bátran, vagy jelentkezzetek ITT!

Üdvözlettel:
Zsombi bácsi

"Maradjon örök sikerélmény a mozgás minden gyermek számára"

Mi az a KSG?

*A KSG az idegrendszeri érés fejlődésének mozgás általi segítése az iskola érettség elérése érdekében. Egyszerű írás, olvasás, számolási nehézségek megelőzésére, korrekciójára ad lehetőséget speciális mozgásanyagának köszönhetően.

Innen lehetek ismerős:
https://www.facebook.com/uszasoktataszsombibacsival/

Főbb végzettségeim:

Testnevelő tanár MSc
Rekreáció MSc
Úszóedző OKJ

"Maradjon örök sikerélmény a mozgás minden gyermek számára"

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Családi lelassulás: hogyan tegyük békéssé az estéket?

Családi lelassulás: hogyan tegyük békéssé az estéket?

Az esti órák határozzák meg a másnap hangulatát. Ha kapkodással, képernyővel és feszültséggel zárul a nap, az alvás is nyugtalanabb lesz. Ha viszont kiszámítható, szeretetteljes ritmusban érkezik meg az este, az egész család nyugodtabban pihen. A jó hír: a közös alvási rutin nem bonyolult. Nem tökéletesség kell hozzá, hanem következetesség.
Fogyást akadályozó tényezők- nem azért, mert nem vagy elég fegyelmezett

Fogyást akadályozó tényezők- nem azért, mert nem vagy elég fegyelmezett

Az év eleje a nagy fogadalmak időszaka, ilyenkor még mindenki lelkesen veti bele magát a mozgásba vagy igyekszik kialakítani egészségesebb szokásokat.
Farsangi jelmez egyszerűen – poncsóból kártyalap, rája vagy sült tojás

Farsangi jelmez egyszerűen – poncsóból kártyalap, rája vagy sült tojás

A farsangi jelmeznek nem kell bonyolultnak lennie ahhoz, hogy látványos és szerethető legyen. A képeken látható jelmezek közös titka az egyszerű poncsó-fazon: kevés szabás, minimális varrás, maximális hatás. Ez az a forma, amit akár egy délután alatt is el lehet készíteni, és a gyerekek imádják, mert kényelmes, szabad benne mozogni. Nem drága, nem műszálas, nem egyszer-hordós megoldás, hanem fenntartható, újrahasznosítható és egyedi. Most nézzük a konkrétumokat.
Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Egy pillanatnyi meggondolatlanság miatt akár a jövőd is tönkremehet. Tippek és tanácsok, mit kell és érdemes ilyenkor tenni.
Ugrás az oldal tetejére