Jelenlegi hely

Hírlevél - Élmény, süti, kávé...jöhet?

Szia [név]!

Egy klassz zenei élmény, utána finom sütemény, majd egy isteni kávé az egész családnak...

Jah, hogy te nem kávézol? És mit képzelek én: KÁVÉT a GYEREKNEK?!?

Pedig lehetséges! Nézd csak:

Most érdemes Desszert bérletet venni!

Desszert koncertsorozat a Palatinusban - Családi jegyár 5 előadásra: 10 200 Ft!

"Csináljunk operát karmesterrel!", "Muzsikáló Mikulás", "Itt a farsang, áll a bál", "Kiment a ház az ablakon" és  "Karmesterjáték" vár a Desszert bérletesekre októbertől áprilisig, vasárnap délutánonként a Palatinusban. (A színvonalas zenei élmény után a finom desszer most sem marad el...)

Október 8-ig (az első koncertig) érdemes bérletet váltani az 5 koncertre, mert így az egész család (szülők + gyermekek) összesen 10 200 forintért vehetnek részt az 5 alkalmon. (Egy előadásra a családi jegy 3400 Ft.)

EZ JÓL HANGZIK, MEGNÉZEM!

Ha a Király utcában jártok "Desszert koncertezni", vagy csak úgy sétálni, ne hagyjátok ki a Cafe Freit, mert:
 

"Kávé" a gyerkőcnek és anyának a Cafe Frei-ben!

Pécsimami olvasóknak 10% kedvezmény!

Csokoládés, mogyorós és vaníliás „babycino” - pirított árpából! Nem tévedés és nem is vicc, tényleg pirított árpából készítik, és rendelhető belőle szuperegészséges anyuka-verzió is.

Szóval: zéró koffein, zéró kávé, zéró csersav. Semmi, ami árthatna a gyermeknek! És egy új lehetőség azoknak, akik - hozzám hasonlóan - nem szeretik a valódi kávét, de néha örömmel lennének részesei a kávézás szertartásának...

A Pécsimami olvasóknak szóló 10% kedvezmény természetesen a VALÓDI kávékra is vonatkozik:

KÉREM A KUPONOMAT!

 

Festő Levi megoldja!

FESTÉS? MÁZOLÁS? TAPÉTÁZÁS? GIPSZKARTONOZÁS?

Festő Levi 22 éves szakmai tapasztalattal segít megvalósítani lakásszépítési álmaidat!

Lájkold a FACEBOOK OLDALÁT, és szeptember 30-ig írd meg neki FB üzenetben, hogy mit szeretnél: 10% kedvezmény jár érte!
 

Várja a gyerekeket a DOZSO SE Judo szakosztály!

A DOZSO SE Judo szakosztályában az ovis judótól a versenyjudóig, a szabadidősporttól az önvédelmi judóig minden megtalálható!

A Nevelési Központ Sportegységében zajló edzések vezető edzője Buczó Zoltán 6. danos, Testnevelési Egyetemet végzett judo szakedző és testnevelő tanár, az Országos Vizsgabizottság tagja.

Mit adhat gyermekednek a judo? Mikor vannak az edzések?

ITT TALÁLOD A VÁLASZOKAT ÉS KÉT VIDEÓT!
 

Női jóga, kismama jóga, baba-mama jóga...

Jóga órák egy lelket megnyugtató, melegséget árasztó bensőséges környezetben Pécsett, a Zrínyi utca 5 szám alatt, Szentesné Pájer Andrea Kismama és babás jógaoktatóval.

A Jóga senki másnak nem szól. A Jóga csak Neked szól. A testednek. Az elmédnek. A lelkednek. A lélegzetednek. A szellemednek. A Jóga sokkal több, mint fizikai gyakorlat.
 

 

Kezdő női önvédelmi tanfolyam

 Szeptember 23. (szombat) 15.00-16.30 - Légszeszgyár u. 18.

Szeretnéd megvédeni magad? A Bushinkan Harcművészeti Akadémia 3 alkalmas női önvédelmi tanfolyamot indít szombaton.

Ha befizeted egy összegben a 3 alkalmat: mindössze 4500 Ft a részvételi díj!

EZ ÉRDEKEL, REGISZTRÁLOK!
 

Gyermekfelügyelőt keresel?

Réka 19 éves óvodapedagógus hallgató, aki szívesen vállal gyerekfelügyeletet 0-10 éves korig.

Bátran keressétek, jó szívvel ajánlom őt: anyukájával együtt "építgettük" évekig a Pécsimamit és sokszor voltam tanúja annak, hogy milyen szeretettel és gondoskodással vigyáz nem csak a kishúgára, de időnként az én kisebbik fiamra is:)))

MEGBÍZHATÓ, GYEREKSZERETŐ BÉBISZITTER? LÁSSUK!

 

Középiskolai felvételi?

A Pécsimami indulásakor kis elsős volt a nagyobbik fiam, most pedig már a középiskolai felvételire készülünk.

Ha te is hasonló cipőben jársz, akkor biztos beírtad már a naptáradba 2018. január 20-át, a középiskolai írásbeli felvételi időpontját. (Huhh...)

Milyen osztályok indulnak a pécsi középiskolákban? Mikor lesz nyílt nap a kiszemelt suliban? Hova járjon felvételi előkészítőre?

VÁLASZOK LEENDŐ KÖZPISKOLÁSOK SZÜLEINEK ITT!

(A listát folyamatosan bővítjük.)

Ez is érdekes lehet számodra: Nyolc-, hat-, vagy négy osztályosba menjen? 

 

Olvasgatnál? Legfrissebb cikkeink:

 

Családi programok

  • Zsibolygó foglalkozás a Pécsi Pagonyban
  • Sétálni király: pénteken Autómentes Nap! 
  • Állati Sportnap a PécsZoo-ban
  • Receficélők gyerekkoncertje a Széchenyi téren
  • Ásvány- és ékszer börze a Nagy Lajosban
  • Hangoló gyerekprogram a Pécs Plázában
  • "Vacsorázz nálunk!" - akciómese a Hangerdő társulattal
  • "SNI-s, vagy csak tehetséges, különleges"? - workshop a Pécsi Kulturális Központban...

 

Szeretettel:

NóriMami

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Március 22. a Víz Világnapja, amelyet az ENSZ kezdeményezésére 1993 óta ünneplünk világszerte. A cél egyszerű, mégis óriási jelentőségű: felhívni a figyelmet arra, hogy a víz nem korlátlan erőforrás. Gyerekként a víz játék, pancsolás, esőcsizmás ugrálás a tócsában. Felnőttként felelősség is. A jó hír? A kettő összeérhet. Íme 7+1 játékos, mégis szemléletformáló ötlet, amelyet bárhol az országban megvalósíthattok.
Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.
Ugrás az oldal tetejére