Jelenlegi hely

Hírlevél - Mit hoz 2021?

Kedves [név]!

Év elejére bőségesen jut a pozitív gondolatokból, jókívánságokból, fogadalmakból és a plusz kilókból mindannyiunknak.

Kívánjuk, hogy legyen mindenki egészséges és boldog, megfogadjuk, hogy idén többet sportolunk, sok zöldséget eszünk – szerencsére a csoki is az :) – és ígérjük, hogy - a koronán kívül - mindenre csak pozitívan fogunk gondolni.

Mit hoz 2021?

Megtippelni sem tudom, de mielőtt nagyon pozitívan belevágnánk az új évbe, érdemes lezárni és búcsút venni ettől a furcsa, fejetetejéreállt "húszhúsz"-tól.

Mi ezt tettük:

ILYEN VOLT A PÉCSIMAMI 2020-AS ÉVE

MILYEN LESZ 2021?

Mi nem vágyunk nagy dolgokra, csak...

EZT SZERETNÉNK 2021-BEN!
 

EZT OLVASTAD MÁR?

 

Viszlát 2020, viszlát szorongás:

3 KIPRÓBÁLT TIPPÜNK, HOGY IDÉN LETEDD AZ AGGÓDÁST

 

A LEGJOBB GYEREKCIPŐT KERESED?


Segítünk megtalálni!
 
Ne felejtsd el beváltani 15%-os Pécsimami kedvezményedet!
 
Nekünk felnőtteknek könnyű megtalálni az ideális lábbelit, na de a gyerekeknek? Hajlamosak vagyunk kevésbé nagy gonddal cipőt választani, mondván úgyis hamar kinövik, a játszótéren tönkremegy… Pedig ha belegondolsz, gyerekkorban a legfontosabb megalapozni az egészséges járást, ha kell, korrigálni a lábtartást.
 
A Gyerekcipő Világnál speciális és minőségi termékeket találsz, ahol figyelembe veszik a gyerkőcök láb anatómiáját: a lábakhoz igazodó széles lekerekített orr résszel, kellően megtámasztott bokarésszel, kényelmes puha ugyanakkor megfelelően szellőző kialakítással. Sőt, a legtöbb cipőnél arról is gondoskodnak, hogy ne kerüljön nikkel a fém alkatrészekbe, illetve nem használnak krómot a bőr cserzése során, mert ezek akár allergiás reakciókat indíthatnak el!
 
(Pécsett ingyenes, személyes átvétel)
 

INGYENES, ONLINE ÜNNEPI HANGVERSENY

A MAGYAR KULTÚRA NAPJA ALKALMÁBÓL

2021. január 22. 19.30

Zenei humor, vidám tánc és ősbemutató a Pannon Filharmonikusok ünnepi hangversenyén

Családi programként is tekinthetünk a PFZ idei első koncertjére, hiszen egy olyan zenei mű ősbemutatójára is sor kerül, amit egy aprócska kislány álmaként képzelt el zeneszerző, hegedűművész édesapja!

Január 22-én, pénteken este helyezkedjünk el otthonunk kényelmében és lépjünk be közösen a budapesti Művészetek Palotájának hangversenytermébe.

Virtuális zenei utazásunkat most ingyenesen tehetjük meg – az élő közvetítés a pfz.hu és a mupa.hu oldalról is díjmentesen lesz elérhető.

A magyar kultúra napja c. hangversenyről BŐVEBB INFÓ ITT!

 

ÉVINDÍTÓ PROGRAMOK

Otthonról, online, kényelmesen

  • Valahol Európában - (jan. 15.)
     
  • Tom Sawyer kalandjai - Ahogy Becky Thatcher elmeséli - (jan. 16.)
  • Hold volt, Hold nem volt – holdvilági történetek holdkórosoknak - (jan. 17.)

  • Hófehérke és a hét törpe (jan. 17.)
  • Pom Pom meséi - Vaskakas - (jan. 24.)

  • Az év gyerekkönyvei 2020-ban - kiállítás - (jan. 31-ig)

  • A dzsungel könyve – 25 éves jubileumi előadás élő közvetítése - (jan. 30.)

  • Gryllus Vilmos Maszkabál - élő online koncert (jan. 30.)
  • Bullying - mit tehet, hogyan befolyásolhat a szülő, a család? - (febr. 3.)

  • Téli mesék - Holle anyó és Lopotnyik karácsonya - (febr. 7.)

Bővebb infó és még több ONLINE program ITT!

Klassz, hogy velünk tartasz az új évben is!

Szuper 2021-et, megvalósult terveket, jó egészséget és sok örömet kívánunk Neked!

Szeretettel: NóriMami és a Pécsimami csapata

Ne maradj le semmi jóról, kövess minket FB-on is!
 

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a pecsimami.hu weboldalon, vagy feliratkoztál hírlevelünkre. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-90373/2015. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link]

[url:adatmódosítás]Adatok módosítása[/url:adatmódosítás]

ITT tudhatsz meg többet rólunk.

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Télen sok szülő érzi úgy, hogy az öngondoskodás egy szép, de elérhetetlen fogalom. Mintha ez is még egy feladat lenne a listán, amit jó lenne kipipálni – de valahogy sosem jut rá idő, energia vagy tér. Pedig gyakran nem arról van szó, hogy nem törődünk magunkkal, hanem arról, hogy kevesebből próbálunk ugyanannyit adni. Ha télen azt érzed, hogy fáradtabb vagy, türelmetlenebb, és nehezebb magadra figyelni, az nem kudarc. Ez az időszak eleve többet vesz ki belőlünk, mint máskor.
Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Az év eleje sokaknál nem friss lendülettel indul, hanem csendesebb, nehezebb érzésekkel. Az ünnepek elmúltak, a hétköznapok visszatértek, kint korán sötétedik, és mintha belül is lassabban mozdulna minden. Családként ez gyakran még erősebben érződik: újraindul az ovi, az iskola, a munka, miközben az energiaszintünk nem igazán tart lépést a naptárral. Ha ilyenkor azt érzed, hogy az év eleje inkább nyomasztó, mint lelkesítő – fontos kimondani: nem vagy egyedül, és nem veled van a baj.
2025 a masni éve

2025 a masni éve

Náluk minden karácsony ugyanúgy kezdődött. A doboz lekerült a polcról, előkerültek a régi díszek, a konyhát betöltötte a fahéj és a sütemény illata. Ugyanaz az abrosz, ugyanazok az ízek, ugyanazok a megszokott mozdulatok. Idén azonban anya megállt egy pillanatra.
Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Karácsonykor mindenki szeretne örömet szerezni – de egyre többen azt érezzük, hogy a rengeteg tárgy helyett valami maradandóbbra vágyunk. Valami olyanra, ami nem porosodik a polcon, közös élménnyé, emlékké válik.Összegyűjtöttük a legjobb élményajándék-ötleteket, melyeket gyerekeknek, pároknak, nagyszülőknek vagy akár barátoknak is adhatsz – és amelyek könnyedén elérhetők.
Ugrás az oldal tetejére