Jelenlegi hely

9. számú pályázat - Szélkirálynő - Református Általános Iskola és Óvoda 1. m osztálya (Ceglédimami)

Református Általános Iskola és Óvoda 1. m   (művészeti, iskolaotthonos osztály)

 

Felkészítő pedagógusok: Gaál Istvánné,   Varga Zsoltné   

 

Annak ellenére, hogy első osztályosok vagyunk, már az élmény hatására  több gyermeknek is megvásárolták a sorozat köteteit. A pályázatra nagy lelkesedéssel és izgalommal készültünk. A pályamunka elkészítése több alkalmat vett igénybe, amit a fényképek és a videó anyag is tükröz. A hanganyagot nem vágtuk meg, természetes valónkat mutatjuk rajta, melynek alapja a gyermeki kíváncsiság és a munka okozta öröm.  Az alkotás nagy részénél igyekeztünk természetes anyagokat használni, valamint a mindennapokban kezünk ügyébe akadó dolgokat,   tudatosítva, hogy „mindenből”készíthető valami, egy kis lelkesedéssel.

Köszönjük a lehetőséget az osztályközösség építéséhez.

 

A pályamű videón:

https://youtu.be/H7kW9iz1swg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?
Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Az Űrhajózás Világnapját minden évben április 12-én ünneplik, mivel ezen a napon, 1961-ben Jurij Gagarin szovjet űrhajós elsőként repült a világűrbe a Vosztok-1 űrhajó fedélzetén. Ez a nap remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzétek a világűr csodáit!
Három trükk az olcsóbb és egészségesebb háztartásért

Három trükk az olcsóbb és egészségesebb háztartásért

A kerékben az a legjobb, hogy nem kell újra feltalálni. Talpraesett, élelmes háziasszonyok annyi mindent kísérleteztek már ki az elmúlt évszázadok alatt, hogy valójában nincs más dolgod, mint kiválogatni a Neked szimpatikusakat.
Ugrás az oldal tetejére