Jelenlegi hely

Angol nyelvű társalgás Dominikkal

Tel.: 30/977-4542

Óradíj: 2000 Ft

Szia, Dominik vagyok.

Lenne kedved felfrissíteni a rég nem használt angol nyelvtudásod?

Kíváncsi vagy, hogy a gyermeked milyen szinten ért, vagy beszél angolul?

Külföldre készülsz, és jó lenne néhány mondatfordulatot elsajátítani?

Munkát vállalsz majd külföldön és mankóként begyakorolnál néhány várható, akár hivatalos helyen zajló szituációt?

Segítek.

New Yorkban éltem, itthon filmes környezetben, külföldi stábokkal, sztárokkal dolgozom.  

Anyanyelvi szinten beszélek angolul. Egy hónapos pécsi tartózkodásom alatt szívesen vállalok angol nyelvű társalgást, közösen lebonyolított szabadidős, akár kulturális programokat.

Együtt töltjük az időt és beszélgetünk. Igen, kizárólag angolul.

Keress, hívj bátran, vagy KATTINTS IDE és visszahívlak, hogy egyeztessük a részleteket.

Dominik

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Ugrás az oldal tetejére