Jelenlegi hely

Itt jártak az Imamik!

Múlt szombaton - június 26-án - Pécsett jártak az Imamik!

Hogy kik ők? Az ország különböző pontjain élő olyan anyukák, akik úgy döntöttek, hogy kisebb-nagyobb gyermekeik mellett belevágnak egy ilyen weboldal működtetésébe.

Az egész napos találkozó helyszíne egy Király utcai teázó volt, melynek belső udvarán jót játszhattak volna  a gyerekek, amíg a mamik "dolgoznak", ha nem esett volna szinte szakadatlanul.

Ez persze nem szegte kedvünk! Hiába lettünk gyorsan túl a jogi dolgokon és a papír munkán,  két nap is kevés lett volna az imami.hu weboldalak működtetésének és főként: fejlesztésének átbeszélésére.

Engedd meg, hogy bemutassam neked azokat, akik - grafikusként és weboldal készítőként -  megvalósították ezt az álmot  és természetesen az imamikat,  akikkel most már közösen dolgozunk azon, hogy Te minél érdekesebb és hasznosabb oldalra kattinthass.

 
Balról jobbra: Mária, aki a zuglói és angyalföldi anyukák hétköznapjait igyekszik megkönnyíteni, Anikó a középpesti terület "gazdája", Zsuzsi oldala www.delbuda.imami.hu néven a napokban indult, Tamás programozóként tesz meg mindent az imami sikeréért, Timié Székesfehérvár (fehervar.imami.hu ), Norbi a Netfort Bt képviselőjeként gondoskodik arról, hogy minden rendben menjen és hamarosan Gyömbi lesz "Kaposvárimami". Tortával a kézben Pécsimami (Nóra, de ezt már biztos tudod), mellette pedig a Bodzareklámot működtető Évi, akinek a gyönyörű grafikát köszönhetjük.

Ha jól számolom - a kép résztvevőiként - összesen 16 gyerekünk van!

Így tudjuk, mire van szükséged, minek örülsz. Nagyon klassz dolgokkal készülünk, érdemes időről-időre visszanézned!

Szép nyári napokat:

Gellén Nóra

2010. június 29.









 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Ételt készíteni nem annyira bonyolult, mint embert juttatni a Marsra. De rengeteg olyan tipp és trükk létezik, amitől vagy a végeredmény lesz jobb, vagy az életed könnyebb. Ezekből mutatunk most néhányat.
Mit egyek, hogy egészséges legyek? Ismerd meg a Hormonkontroll étrendet!

Mit egyek, hogy egészséges legyek? Ismerd meg a Hormonkontroll étrendet!

Változni, soha nem könnyű! A berögzült szokások, a napi rutin gördülékennyé teszik a mindennapokat. Az étkezésünkön változtatunk szinte a legnehezebben! Megszoktunk bizonyos ételeket, ízeket, és a hétköznapi rohanásban sokszor úgy gondoljuk, nincs idő az egészséges ételekre. Ha jobban belegondolunk, az egészség, a szép bőr, és a megfelelő testsúly titka is éppen itt kezdődik - a tányérunknál.
Ugrás az oldal tetejére