Jelenlegi hely

Hírlevél - Szórakozol velem?!

Szia [név]!

Ma olyan tippekkel érkezem, amelyek segítenek kiszakadni a napi rutinból és örömöt, élményeket, szórakozást csempészni a család életébe.

Szóval... szórakoztok velem, velünk?:)))

Ingyenes játszóház a Pécsimamival a Vasutasban

Február 18. - Február 25. - Március 4.

Klassz vasárnap délutáni program a gyerekeknek, és egy jó lehetőség túlterhelt, segítség nélküli szülőknek:

  • Interaktív lovagi játszóház
  • Légvár a kicsiknek, trambulin a nagyobbaknak
  • Egy pohár kakaó és kalács minden gyermeknek...

EZ JÓ, MEGYÜNK!
 

"Felnőtt" mozizás a Pécsimamival az Urániában

Már csak  néhány helyünk van a következő két esti programra... ha jönnétek a pároddal, vagy a barátnőkkel: csapjatok le a lehetőségre!

Február 17. 21.30 - A legnagyobb showman

Mozijegyet most sem kell venni!

(A Pécsimami 8. szülinapját ünnepeljük ezzel a szuper, zenés filmmel, ami "Utó Valentin napi" programnak sem rossz:

KÉREM AZ INGYEN JEGYEKET!

.............................

Február 24. 21.00 - A szabadság 50 árnyalata

Páros mozizás féláron: a 2. jegy ajándék!

MEGNÉZNÉNK A TRILÓGIA BEFEJEZŐ RÉSZÉT!

 

Valentin nap, házasság hete...Te mivel leped meg?

Február az elköteleződés, az összetartozás ünnepének hónapja.

Egy apró ajándékkal, figyelmességgel, vagy közös élménnyel is kifejezhetjük a párunk iránti érzéseinket... ehhez hoztunk néhány tippet:

  • Valentin nap alkalmából most 10% Pécsimami kedvezmény jár a Kreatív nyomdában, ahol egyedi, fényképes fotókő, táska, szemüvegtörlő, bögre, puzzle, kötény, egérpad, hűtőmágnes, törölköző, póló, sapka, zászló, párna is készülhet annak, aki a szívednek a legkedvesebb:))) RÉSZLETEK ÉS KUPONT ITT!
  • Inkább egy közös élménnyel lepnéd meg a kedvesedet? A Házasság Hete pécsi programjai között találhattok szerelmi kalandtúrát, félpénzes múzeum- és állatkert látogatást, családi jelmezversenyt... EZT TETSZIK, MEGNÉZEM!
     

Desszert koncert a Palatinus Szállóban

Február 11. (vasárnap) 16.00 

"Itt a farsang, áll a bál!"

"Színpadra lépnek többek közt "kecses" elefántok, kán-kánozó teknősök, de hosszúfülű nyúllal, kakukkal és hattyúval is találkozhatnak a Palatinus Hotel Bartók termébe ellátogatók. Lesz még ott jelmezes felvonulás, közös éneklés, ráadásul a koncert végén a telet is megpróbáljuk majd elűzni."

Minden jelmezben érkező gyerkőcöt meglepetés vár a koncerten és a desszert sem marad el. Az „állati” jó hangulat garantált!

ÁLLATI FARSANG? OTT A HELYÜNK!
 

Pannon Filharmonikusok: Csigaház és Babzsák koncert! 

CSIGAHÁZ KONCERT - BÚGÓCSIGÁK

A 3-8 éves gyerekeknek szóló Csigaház koncert ismét vár bennünket a Kodály Központban: február 10-én (szombaton) 15.30 és 17.00 órakor. 

"Figyelem! Attrakció! Szólóban ritkán látott és hallott hangszerek a porondon. Add át magad az élvezetnek, mély hangok mesterfokon a fagott családból!"

BABZSÁK KONCERT - FARSANGI MEGLEPETÉS MŰSOR

A legkisebbeket Babzsák koncert várja február 13-án (kedden) 16.00 órakor: a bölcsisek és tipegők számára a Babzsák sorozat nyújt olyan zenei élményt, ami a közös daléneklésen, mondókázáson keresztül juttatja el a piciket a vonós kamaraegyüttes játékának hol ritmusban gazdag, hol pedig elandalító élményéhez.
 

Imami naptárt  a hűtőre!

Felelevenítjük régi jó "szokásunkat": a havonta megjelenő Imami naptárral segítünk, hogy mindent előre megtervezhess!

Tedd a hűtőre és mindig szem előtt lesznek a teendők, névnapok:

KÉREM AZ INGYENESEN NYOMTATHATÓ IMAMI NAPTÁRT!

 

Magazinunkból: 

Családi programok

- Busójárás Mohácson

- Maszkabál a Pécsi Pagonyban

- Farsangoló hangoskodás a Bóbita Bábszínházban

- Házasság Világnapja a Püspöki Magtár Látogatóközpontban

- Farsang a Körbirodalomban

- Csigaház koncert a Kodály Központban

- Macskabál a Zsolnay Negyedben

- Játéktár farsang a Vasutas Művelődési  Házban

- Desszert koncert a Palatinusban

- Bababörze a Vásárcsarnokban...soroljam  még?

RÉSZLETEK ÉS MÉG TÖBB PROGRAM ITT!

 

 

Szeretettel:

NóriMami

 

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a pecsimami.hu weboldalon, vagy feliratkoztál hírlevelünkre. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-90373/2015. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [leiratkozási link]

ITT tudhatsz meg többet rólunk.

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Ugrás az oldal tetejére